Aké slnečné okuliare na pláž? Máme pre teba 5 tipov

Plánujete dovolenku na pláži? Dnes máme možnosť vybrať si dovolenku rýchlo a jednoducho prostredníctvom rôznych portálov, kde vieme nájsť všetko, čo hľadáme na jednom mieste. Keď nájdeme vysnívané miesto, kde si chceme odpočinúť, prichádza na rad myšlienka, čo všetko si chceme so sebou zbaliť.

Slnečné okuliare na letnej dovolenke určite nesmú v zozname chýbať. Je pochopiteľné, že nákup správneho typu slnečných okuliarov môže byť mätúci. Máme často tendenciu posudzovať naše okuliare ako príliš prehnané alebo naopak poddimenzované pre plážový štýl. Preto ponúkame sprievodcu na výber vhodných plážových okuliarov, ktoré budú vyhovovať vám a vášmu štýlu!

1. Okrúhle okuliare

Okrúhle štýlové retro slnečné okuliare Lennon v čiernom prevedení a čiernymi šošovkami s ochranou UV400 pre pánov aj dámy.

Okrúhle slnečné okuliare sú momentálne extra lákavým kúskom, keďže vyzerajú skutočne elegantne s akýmkoľvek typom oblečenia. A čo je najlepšie, k bikinám sú naozaj ako stvorené.

Vyzerajú skvelo na hranatých tvárach, bez ohľadu na to, či práve nosíte dlhé alebo krátke plážové šaty, bikiny, šortky s tielkom – okrúhle slnečné okuliare skutočne vyzdvihnú Váš štýl a zábery z dovolenky.

2. Klasický štýl Clubmaster

Štýl inšpirovaný 60. rokmi, stelesňuje intelektuálnu vážnosť s nekonvenčným rámom a výrazným tvarom šošovky.

Určite sú nevyhnutnosťou pre každého, kto rád experimentuje so svojím vzhľadom a tiež sa budú hodiť k akémukoľvek štýlu oblečenia!

3. Malé oválne okuliare

Retro štýl je späť, tak nemôžeme vynechať ani tento typ. Tieto okuliare vyzerajú fantasticky naozaj na každom type tváre!

4. Štvorcové okuliare

Aby sme nespomínali len okrúhle či oválne tvary a radi by ste nosili aj niečo iné, ste len malý krok od toho, aby ste skutočne vynikli medzi ostatnými! Skvelou voľbou budú v tomto prípade veľké čierne okuliare s veľkými hranatými šošovkami. Určite by ste im mali dať šancu!

5. Bezrámové obdĺžniky

Za ľahučké okuliare do horúceho počasia na pláži v podobe bezrámových okuliarov dáme pokojne ruku do ohňa. Sú jednoduché, štýlové a doplnia Váš bezchybný plážový outfit. Navyše, ak si vyberiete obdĺžnikový tvar, budete vlastníkom horúceho trendu leta 2021.

Pri výbere okuliarov na dovolenku nezabudnite na to, že vaše oči budú vystavené slnečnému žiareniu možno viac ako obvykle. Akékoľvek okuliare si už vyberiete, dbajte na to, aby mali ochranný filter UV400 a vy ste sa v nich cítili pohodlne.

Slnečné okuliare budete potrebovať niekedy odložiť a preto je dobré, aby ste pri sebe mali ochranné puzdro kam môžete svoje okuliare schovať. Ak si beriete na dovolenku viac obľúbených kúskov a chcete, aby cestu prežili v bezpečí, môžete zvoliť veľké puzdro pre viac kusov slnečných okuliarov. Takýmto jednoduchým riešením budete mať pri sebe všetky svoje obľúbené kúsky na jednom mieste. Keďže na dovolenke používame rôzne opaľovacie krémy a oleje, môže sa stať, že si rukami okuliare zamastíme. Vtedy je dobré, ak máte v puzdre odloženú aj čistiacu handričku a čistič na okuliare. S kúpou okuliarov od Belvoir&Co máte ochranné puzdro a handričku grátis ku všetkým modelom.  


TEXT: Dominika Daňovičová, Júl 2021

Sleduj nás:

Pridaj komentár

Scroll to top