Doprava a platba

Spôsob dopravy

Dopravu v našom internetovom obchode zabezpečujeme v spolupráci so spoločnosťou Zásielkovňa s.r.o. nasledujúcimi spôsobmi:

  • Doručenie na výdajné miesto – systém je veľmi jednoduchý a praktický, vďaka ktorému si v objednávke vyberáte výdajné miesto vo Vašom blízkom okolí pre vyzdvihnutie Vami objednaného/zakúpeného tovaru. Nemusíte na nikoho čakať a tovar si vyzdvihnete kedykoľvek Vám vyhovuje v čase otváracích hodín Vami zvolenej prevádzky. Zásielka Vám je väčšinou doručená na výdajné miesto v nasledujúci pracovný deň od vyexpedovania z nášho skladu. Táto služba v našom internetovom obchode je zadarmo (Pri objednávke do 5€ je služba spoplatnená v hodnote 2,20€).
  • Kuriérska spoločnosť – spoločnosť Zásielkovňa s.r.o. má zazmluvnených niekoľko kuriérských spoločností a vďaka tomu Vám vieme po vyexpedovaní objednávky z nášho skladu veľmi rýchlo a efektívne doručiť Vami objednaný tovar na adresu, ktorú zadávate v objednávke ako Dodacia adresa. Táto služba je v našom internetovom obchode zadarmo (Pri objednávke do 5€ je služba spoplatnená v hodnote 3,99€).
  • Osobný odber – momentálne nedisponujeme žiadnou vlastnou predajňou, avšak v prípade potreby si vieme dohodnúť miesto a čas pre osobné stretnutie s možnosťou skúšky vybraných modelov.

Spôsob platby

Platbu v našom internetovom obchode môžete vykonávať nasledujúcimi spôsobmi:

  • Dobierka – po zvolení platby na dobierku platíte za objednávku až pri preberaní objednaného tovaru. Platbu vykonávate v hotovosti alebo platobnou kartou, ak to prevádzka alebo kuriérska spoločnosť umožňuje. Tento spôsob platby je v našom internetovom obchode spoplatnený v cene – 1€.
  • Platba kartou – platbu kartou prevádzkujeme v spolupráci so spoločnosťou Besteron s.r.o. . Platbu uskutočňujete pri uzatváraní objednávky, ktorú potvrdzujete vykonaním platby. Platbu kartou nespoplatňujeme.