Doprava a platba

Spôsob dopravy

Dopravu v našom internetovom obchode zabezpečujeme v spolupráci so spoločnosťou Zásielkovňa s.r.o. nasledujúcimi spôsobmi:

  • Doručenie na výdajné miesto – systém je veľmi jednoduchý a praktický, vďaka ktorému si v objednávke vyberáte výdajné miesto vo Vašom blízkom okolí pre vyzdvihnutie Vami objednaného/zakúpeného tovaru. Nemusíte na nikoho čakať a tovar si vyzdvihnete kedykoľvek Vám vyhovuje v čase otváracích hodín Vami zvolenej prevádzky. Zásielka Vám je väčšinou doručená na výdajné miesto v nasledujúci pracovný deň od vyexpedovania z nášho skladu. Táto služba v našom internetovom obchode je zadarmo (Pri objednávke do 6€ je služba spoplatnená v hodnote 2,64€ s DPH).
  • Kuriérska spoločnosť – spoločnosť Zásielkovňa s.r.o. má zazmluvnených niekoľko kuriérskych spoločností a vďaka tomu Vám vieme po vyexpedovaní objednávky z nášho skladu veľmi rýchlo a efektívne doručiť Vami objednaný tovar na adresu, ktorú zadávate v objednávke ako Dodacia adresa. Táto služba je v našom internetovom obchode zadarmo (Pri objednávke do 6€ je služba spoplatnená v hodnote 4,80€ s DPH).
  • Osobný odber – v prípade, že si chcete okuliare vyskúšať osobne, môžete tak urobiť v Topoľčanoch, kde nájdete náš exkluzívny showroom. Nejde však o klasickú predajňu s otváracími hodinami. Stretnutie v našom showroome si môžete dohodnúť na telefónnom čísle +421 949 864 765, e-mailovej adrese obchod@belvoirco.sk alebo prostredníctvom správy na našich sociálnych sieťach – Instagram a Facebook.

Spôsob platby

Platbu v našom internetovom obchode môžete vykonávať nasledujúcimi spôsobmi:

  • Dobierka – po zvolení platby na dobierku platíte za objednávku až pri preberaní objednaného tovaru. Platbu vykonávate v hotovosti alebo platobnou kartou, ak to prevádzka alebo kuriérska spoločnosť umožňuje. Tento spôsob platby je v našom internetovom obchode spoplatnený v cene – 1€.
  • Platba kartou – platbu kartou prevádzkujeme v spolupráci so spoločnosťou Besteron s.r.o. . Platbu uskutočňujete pri uzatváraní objednávky, ktorú potvrdzujete vykonaním platby. Platbu kartou nespoplatňujeme.

Scroll to top