O nás

Módny trh v oblasti slnečných okuliarov a okuliarov na počítač je veľmi rozmanitý, neustále sa mení a ponúka širokú škálu rôznych modelov. My sme sa rozhodli, že prinesieme na Slovensko a do Českej republiky kvalitné okuliare z Veľkej Británie, ktoré sú špecifické svojim štýlovým dizajnom a za dostupné ceny. Hlavným pilierom značky sú štýlové slnečné okuliare a okuliare na počítač, ktoré spĺňajú najnovšie svetové trendy, s veľkým dôrazom na kvalitu a štýl.

“Obchodná spoločnosť Eren Company s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2018 a podpísaním exkluzívnej zmluvy o zastúpení dňa 01. 05. 2020 sa naša spoločnosť stala oficiálnym výhradným distribútorom spoločnosti Belvoir&Co Limited pre Slovensko a Českú republiku. Následne na to sme 01. 06. 2020 spustili oficiálny predaj okuliarov tejto značky.”

Spoločnosť Belvoir&Co Limited z Veľkej Británie založili dvaja bratia Deklan Vines a Brad Vines v roku 2015. Od tej doby neustále inovujú a zviditeľňujú značku po celom svete. Ich produkty si našli zákazníkov už vo viac ako 94 krajinách a aktuálne majú obchodné zastúpenie v 15 krajinách. So svojimi produktmi značky Belvoir&Co sú najrýchlejšie rastúcou spoločnosťou vo svojom segmente. O tom, že Belvoir&Co nie je len obyčajná značka, svedčí aj fakt, že je veľmi populárna medzi známymi osobnosťami ako sú Cristiano Ronaldo, Neymar či Roberto Firmino, ktorí si ju veľmi obľúbili a pomohli jej v raste.

O to viac sme radi, že sme jej súčasťou a môžeme prinášať najnovšie kúsky aj na náš trh. Neustále pracujeme na tom, aby sme značku posúvali vpred a uspokojovali potreby našich zákazníkov. Chceme byť k našim zakázníkom čo najbližšie, a preto sme v máji 2021 otvorili náš prvý showroom, kde si môžeš okuliare vyskúšať aj osobne.


Naším cieľom je Vám čo najviac priblížiť produkty značky Belvoir&Co so zárukou pohotového, vždy ústretového a kvalitného servisu.

Konateľ spoločnosti Eren Company s.r.o., Róbert Novotný.

Scroll to top