O firme

Obchodná spoločnosť Eren Company s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2018 a podpísaním exkluzívnej zmluvy o zastúpení dňa 01. 05. 2020 sa naša spoločnosť stala oficiálnym výhradným distribútorom spoločnosti Belvoir&Co Limited pre Slovensko a Českú republiku.

Následne na to sme 01. 06. 2020 spustili oficiálny predaj okuliarov tejto značky a prinášame tak kvalitu za dostupné ceny.

Spoločnosť Belvoir&Co Limited z Veľkej Británie založili dvaja bratia v roku 2015. Od tej doby neustále inovujú a zviditeľňujú značku Belvoir&Co po celom svete. Ich produkty si našlo zákazníkov už v 94 krajinách a aktuálne majú obchodné zastúpenie v 15 krajinách. So svojimi produktmi značky Belvoir&Co je najrýchlejšie rastúcou spoločnosťou vo svojom segmente.

Hlavným pilierom značky sú štýlové slnečné okuliare a okuliare na počítač, ktoré spĺňajú najnovšie svetové trendy, vyrábané v rôznych najmodernejších štýloch s veľkým dôrazom na kvalitu prevedenia.


Naším cieľom je Vám čo najviac priblížiť produkty značky Belvoir&Co so zárukou pohotového, vždy ústretového a kvalitného servisu.

Konateľ spoločnosti Eren Company s.r.o., Róbert Novotný.