Showroom

V roku 2021 sme prišli s novinkou, ktorá Vám ešte viac uľahčí výber tých najideálnejších okuliarov pre teba. Keďže okuliare sú veľmi špecifický módny doplnok niekedy je potrebné, aby si ich budúci majiteľ vyskúšal. Rozhodli sme sa vytvoriť miesto, ktoré bude túto možnosť ponúkať.  V Topoľčanoch sme tak otvorili náš prvý showroom, v ktorom nájdeš všetky dostupné modely našich slnečných okuliarov a okuliarov na počítač. Máš tak možnosť osobne prísť a vyskúšať si akýkoľvek dostupný model. V prípade, že treba okuliare upraviť a prispôsobiť tak, aby ti správne sedeli sme tu pre teba a na mieste ti vieme túto úpravu spraviť. 

Kde nás nájdeš

Nachádzame sa na adrese Štúrova 4653/13 v Topoľčanoch nad kaviarňou InCuple. Náš showroom má exkluzívny charakter a jeho návšteva je možná IBA po telefonickej alebo mailovej dohode, prípadne cez naše sociálne siete. Dohodneme si čas, ktorý ti najviac vyhovuje a potom si môžeš u nás pohodlne vyskúšať okuliare, ktoré sa ti páčia. Ponúkneme ti aj malé osvieženie a príjemná atmosféra je zárukou tvojho komfortu.

Ak si z okolia Topoľčian a chceš prísť objednané okuliare vymeniť, môžeš tak urobiť tiež v našom showroome, kde ti radi poradíme s výberom správnych okuliarov. Nezabudni však priniesť pôvodné okuliare v pôvodnom balení a sprievodné dokumenty, ktoré nájdeš v sekcii výmena tovaru.  

Tešíme sa na naše osobné stretnutie

Scroll to top