Známe osobnosti, ktoré si zamilovali štýlové slnečné okuliare Belvoir&Co

Slnečné okuliare sú neodmysliteľným štýlovým doplnkom už nejakú dobu. Môžeme povedať, že veľmi dlhú dobu. Za ten čas vzniklo na svete množstvo značiek, ktoré sa preslávili do svetových rozmerov. Nájdeme rôzne typy, modely, farby od výmyslu sveta a sledujeme aktuálne trendy, ktoré nám trh a móda ponúkajú. Odvetvie módy sa neustále mení a prichádzajú rôzne novinky, ale s veľkou obľubou sa vracajú aj staré kúsky, ktoré často nazývame retrom.

Výnimkou nie sú ani celebrity, ktoré majú svoj štýl a dopĺňajú svoje outfity o módne doplnky rôznorodých rozmerov. Tieto celebrity radi sledujeme a často sa inšpirujeme tým, čo majú práve na sebe. Medzi takéto celebrity radíme spevákov, hercov či známych športovcov.

Značka slnečných okuliarov a okuliarov na počítač Belvoir&Co z Veľkej Británie vstúpila na módny trh v roku 2015. Založili ju dvaja bratia Deklan Vines a Brad Vines ktorí pochádzajú z anglického mestečka Worcestershire blízko Birminghamu. Z detskej izby sa im podarilo odštartovať najrýchlejšie rastúcu značku vo svete v tomto segmente. Stalo sa tak najmä vďaka dobrým kontaktom s futbalistami zo známych klubov, ktorí si okuliare od tejto značky rýchlo zamilovali. Dokonca vznikla špeciálna kolekcia navrhnutá v spolupráci s Robertom Firminom, známym brazílskym futbalistom z FC Liverpool.

Futbal a štýlové doplnky v podobe slnečných okuliarov

Futbalisti idú ruka v ruke s najnovšími módnymi trendami. Mnohokrát si potrpia na svoj outfit mimo ihriska a vyberajú si rôzne doplnky, ktoré štýlovo doladia ich outfit. Poďme sa pozrieť na to, ktorí futbalisti nosia okuliare práve od značky Belvoir&Co.

Roberto Firmino x Firmino collection

Na začiatok by sme mohli začať Robertom Firminom, brazílskym hráčom z anglického tímu Liverpool FC. Spoločne s Belvoir&Co uzavreli spoluprácu a tak vznikla špeciálna a limitovaná kolekcia slnečných okuliarov v rôznych prevedeniach, ktoré si navrhol sám Roberto. Kolekcia nesie názov po tomto známom hráčovi a je charakterizovaná ako stretnutie brazílskej kreativity s extravaganciou.  Vznikli z toho skutočne exkluzívne kúsky ako napríklad okuliare s 18 karátovým zlatom.

Limitovaný model Premier Black navrhnutý Robertom Firminom v našej ponuke.

Gini Wijnaldum x Firmino Collection Familia God 18kt Gold Red

Ďalší futbalista z tímu Liverpool FC Gini Wijnaldum si obľúbil okuliare z kolekcie od jeho spoluhráča, Roberta Firmina. Túto kolekciu priniesol Roberto do šatne a prvý kúsok z nej si hneď vyskúšal práve Gini. Na sebe má model s 18 karátovým zlatom a odvážnymi červenými šošovkami. Štýlová kombinácia, nemyslíte?

Demarai Gray x Elton Sunrise

Obľúbenú kolekciu Elton nosí aj anglický futbalový záložník, hráč Leicesteru City Demarai Gray, prezývaný Speedy Gray. Konkrétne ide o model Elton Sunrise, ktorý je hitom aj tejto sezóny. Je to tiež milovník módy, ktorý si vďaka veľkým príjmom užíva luxusný životný štýl.

Cristiano Ronaldo x Elton Sunset

Kto by nepoznal Cristiana Ronalda? Najznámejšieho hráča na svete, ktorý má nepochybne veľmi úspešnú kariéru. Najsledovanejší profil na Instagrame s počtom fanúšikov 289 miliónov tiež patrí práve tomuto futbalistovi. Cristiano Ronaldo si môže dovoliť najdrahšie auto, drahé a luxusné outfity a rôzne štýlové doplnky. Medzi tieto doplnky patria aj okuliare od Belvoir&Co z prvej kolekcie Elton, ktoré sú cenovo dostupné pre každého a ako vidíš Cristiano si nepotrpí len na drahé značky, ktorých cena sa pohybuje v tisíckach eur. Táto kolekcia má novú verziu Elton II a nájdeš v nej aj rovnaký model ako má na sebe práve Cristiano s názvom Elton Sunset.

Marcus Rashford x Elton Sea

Mladý a nádejný futbalista z Manchestru United, Marcus Rashford, ktorý je uznávaný ako osobnosť pre jeho aktivity v tak mladom veku mimo futbalového ihriska. Podieľa sa na charite a zabezpečuje stravu pre chudobné deti za čo získal ocenenie od prestížnej univerzity v Anglicku. Je tvárou kampane značky Burberry London, spolupracuje so značkou Levi’s a v jeho zbierke tiež nájdeme okuliare od Belvoir&Co!

Neymar JR x Memphis

Populárny brazílsky hráč z tímu Paris Saint-Germain, Neymar JR je považovaný za jedného z najlepších hráčov na svete. Podľa rebríčku Forbes z roku 2019 bol zaradený ako tretí najlepší platený hráč hneď po Messim a Cristianovi Ronaldovi. Jeho zisk predstavoval 105 miliónov dolárov za kalendárny rok.  Spolupracuje s rôznymi známymi značkami ako napríkad Nike, či Volkswagen. Na fotografii môžeme vidieť Neymara v čírych okuliaroch na počítač od Belvoir&Co z kolekcie Memphis.

Willian Borges da Silva x Elton Stealth

Ďalší futbalista z Brazílie, ktorý aktuálne pôsobí v tíme Arsenal FC na pozícii útočník. Medzi jeho obľúbenými kúskami nájdeme aj štýlové okuliare opäť z kolekcie Elton. Konkrétne hovoríme o modely Elton Stealth s čiernym matným rámom, ktoré nájdeš aj u nás v ponuke.

Iné známe osobnosti

Okrem futbalových hviezd okuliare od britskej značky Belvoir&Co nosili aj iné celebrity či populárne osobnosti. Pozrieme sa na tie známe tváre, ktoré určite poznáte a tiež na také osobnosti, ktoré sú zaujímavé svojim životným štýlom.

Justin Bieber x Elton Black Gold

Okuliare od našej značky sa dostali aj do rúk známeho speváka Justina Biebera, konkrétne obľúbený model z kolekcie Elton. Model Elton Black Gold nájdeš aj v našej ponuke.

Ashley Cain – TV STAR x Hendrix Black Marble

Bývalý futbalista, ktorý hrával za Coventry City teraz pôsobí ako osobnosť televíznej reality show na stanici MTV. Účinkuje v 33. sérii reality show The Challenge a pôsobí v seriály Ex on the beach tiež z produkcie MTV. Táto potetovaná televízna hviezda si potrpí na svoj vzhľad a jeho outfit dopĺňajú slnečné okuliare Hendrix Black Marble od Belvoir&Co.

Rashed Belhasa – najbohatší tínedžer z Dubaja

Viete si predstaviť aký je odhadovaný majetok najbohatšieho tínedžera v Dubaji? Rashed Belhasa je 19 ročný tínedžer, ktorý žije v Dubaji a jeho bohatá rodina vlastní majetok v hodnote 2,4 biliónov dolárov. Rashed je však najviac známy vďaka youtube kanálu s názvom Moneykicks, ktorý má 2,96 mil. odberateľov.  Rashed sem pridáva rôzne videá z jeho života a bohatými kamarátmi. Je to aj mladý podnikateľ, ktorý podniká v oblasti odevných značiek. Štýlové okuliare od Belvoir&Co tiež nechýbajú v jeho zbierke. Medzi jeho obľúbené modely patria Roomers SilverHope Ice Blue Tortoise, či už známe štýlovky Elton Black Gold.

Rapper Gino Bonazzi x Hendrix

Gino Bonazzi x Hendrix Gloss Black

Gino Bonazzi je rapper a umelec z Notinghamu v Anglicku. Je to mladý chalan, ktorého tvorba sa zameriava na rap a prispôsobuje tomu aj celý svoj štýl. Okuliare od Belvoir&Co dopĺňajú jeho outfit nie len v súkromí, ale aj v jeho videotvorbe či promo fotografiách.

Adriána Karembeu Sklenaříková

Aj naša slovenská modelka Adriana mala možnosť si vyskúšať okuliare od tejto britskej štýlovej značky. Adriana momentálne žije v africkom Marakeši so svojím manželom, kde vlastnia niekoľko luxusných nehnuteľností. Jej život sa teda nesie v znamení luxusu a štýlových outfitov či doplnkov. Okuliare od Belvoir&Co, ktoré má na sebe boli z kolekcie vykladaných Swarovski kamienkami.


Celebrity a známe osobnosti si môžu dovoliť rôzne luxusné značky, či už oblečenia, áut alebo rôznych iných vecí. Dôležité však je, aby tieto predmety boli kvalitné a vyjadrovali štýl jeho nositeľa. Značka Belvoir&Co ponúka niekoľko štýlových slnečných okuliarovokuliarov na počítač za skvelé ceny. Sú to kvalitné značkové okuliare o čom svedčí aj fakt, že sú obľúbené a nosia ich celebrity po celom svete.  


TEXT: Dominika Daňovičová, Jún 2021

Sleduj nás:

Pridaj komentár

Scroll to top